ic1Nauka pływania dla dzieci i dorosłych – bez względu na poziom. Możesz u nas zacząć bądź też kontynuować i rozwijać swoje umiejętności pływania. Lekcje pływania udzielane są w dwóch wariantach: indywidualne oraz w grupie – wybór należy do Ciebie, zapoznaj się z ofertą i zdecyduj.

Nauka pływania dla dzieci oraz lekcje pływania dla dorosłych odbywają się na basenie w Chorzowie. Swoje kompetencje nasza instruktorka zdobywała w Polskiej Akademii Sportu w Warszawie. Ma za sobą szkolenia dla instruktorów i trenerów pływania, uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz sędziego.

Liczą się chęci i wytrwałość w podążaniu za celem!:). Lekcje pływania w naszej Akademii dadzą Ci merytoryczną wiedzę oraz praktyczne umiejętności. Wszystko przeprowadzane w miłej, bezstresowej atmosferze, nie zapominając o wymaganiach i konsekwencji – to klucz do sukcesu!

Jednakże efektem pracy są nie tylko treningi , ale przede wszystkim zdrowe odżywanie! Przemyśleliśmy to i mamy dla was propozycje planów żywnościowych, diet  – zarówno dla sportowców  jak też dla osób, które chcą poprawić  swój wygląd i zdrowie. Szczegóły znajdziesz w ofercie.